CCTV SSWiN Światłowody


CCTV SSWiN Światłowody

Specjalizujemy się w doradztwie, projektowaniu i realizacjach systemów CCTV i SSWiN.Specjalizujemy się w doradztwie, projektowaniu i realizacjach systemów CCTV i SSWiN. W ostatnich latach skupiamy się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii m.in. światłowodowych czy IP. Wdrażamy systemy monitorujące procesy technologiczne oraz zabezpieczające obiekty przemysłowe. Wszystkie systemy wykonujemy w oparciu o sprzęt i okablowanie renomowanych producentów m.in. AXIS, Satel, R&M, Hirshmann, Moxa, Westermo, Fibrain, Optomer, Telefonika, Belden,Molex.

Zakres prac przez nas oferowanych obejmuje m.in. układanie, spawanie i pomiary światłowodów. Do pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt takich producentów jak Fittel, Yokogawa, Sumitomo. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować technologie prac m.in. w wyrobiskach górniczych, na wysokości (słupy energetyczne), w warunkach wysokiego zapylenia i wilgotności.

Ciągle szukamy i wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, prowadzimy i rozwijamy własna produkcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Nasi klienci

Współpracujemy z wieloma firmami i markami na terenie całej Polski