Telemechanika


Telemechanika

Oprogramowanie, sterowanie i modernizacja urządzeń oraz zabezpieczeń rozdzielni średniego i wysokiego napięcia przemysłu górniczegoDział telemechaniki naszej firmy specjalizuje się w oprogramowaniu, sterowaniu i modernizacji urządzeń oraz zabezpieczeń rozdzielni średniego i wysokiego napięcia przemysłu górniczego wychodząc tym samym na przeciw zapotrzebowaniom na rozbudowę, modernizacje oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań dla monitoringu i telesterowania urządzeń elektroenergetycznych.

Zespół doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów dysponujący wiedzą oraz znajomością praktycznych stron zagadnień telemechaniki wykonuje prace w zakresie:

  • programowania aparatury zabezpieczeniowej typu MiCOM firmy Schneider-Electric czy REF firmy ABB.
  • programowania urządzeń monitorujących parametry sieci,
  • badań, oceny technicznej zabezpieczeniowej aparatury elektroenergetycznej,
  • kompletacji dostaw, montażu i uruchomieniu cyfrowych i światłowodowych systemów oraz urządzeń telemechaniki,
  • montażu, modernizacji, programowania telemechaniki stacji elektroenergetycznych
  • projektowania i tworzenia sieci połączeń sieciowych wykorzystujących technikę światłowodową,
  • wykonywanie systemów monitorowania stanów pracy pól rozdzielnic elektrycznych umożliwiających wielokanałową pracę ze zdalnymi i lokalnymi centrami monitoringu.

W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie stale poszerzamy zakres naszych usług o nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Współpracujemy z wiodącymi i uznanymi producentami aparatury zabezpieczeniowej takimi jak Schneider-Electric czy ABB.

Jasna i rozważna strategia rozwoju, przemyślane decyzje, odpowiednie przygotowanie rzeczowe oraz wykwalifikowana i kompetentna kadra, stale podnosząca swoje kwalifikacje, powoduje że nasze przedsiębiorstwo podejmuje się realizacji coraz to większych i bardziej złożonych inwestycji z dziedziny telemechaniki oraz dziedzin pokrewnych.Nasi klienci

Współpracujemy z wieloma firmami i markami na terenie całej Polski